Schovat formulář

Nezávazná poptávka

Vyplňte prosím vaše kontaktní údaje.
Políčka, která jsou označená * jsou povinná! Ozveme se vám co nejdříve zpět.

* Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle Ochrany soukromí

V současné době se jedná o přepravy zásilek vysoké hodnoty, přepravu elektroniky, průmyslových výrobku se speciálním režimem a přepravy léků.

  • Přeprava potravin v teplotním režimu -20oC až + 25oC, zejména pak masa a zeleniny.
  • O dodržování správného postupu přeprav z hlediska bezpečnosti a dodržování hygienických standardů v případě potravin se stará náš tým pravidelně školených a vzdělávaných řidičů s dlouhodobou praxí.
  • Nově provozujeme vozidla pro výměnné nástavby pro zásilkové služby (DACHSER, PPL, DHL)

IMAGE:

Certifikace profesionálního autodopravce BRETH TRANS s.r.o.

Jako důkaz o kvalitě a růstu firmy, jak po stránce profesionality poskytovaných služeb, tak po stránce vybavení byl společnosti v roce 2004 udělen Certifikát ISO 9001:2000 a Certifikát IRU Academy.

IMAGE:

Sledování zásilky profesionálního autodopravce BRETH TRANS s.r.o.

  • Všechna vozidla jsou vybavena satelitním sledovacím a komunikačním zařízením ECHOTRACK, prostřednictvím kterého je možné vozidla online sledovat a tím je zajištěna nepřetržitá kontrola nad vozidlem, řidičem a nákladem. Podává podrobné informace o pozici, rychlosti, činnostech vozidla a řidiče. Zařízení indikuje velké množství ukazatelů jako například teplotu v nákladovém prostoru nebo otevření/zavření dveří návěsu. Také zprostředkovává komunikaci skrze terminál umístěný v kabině tahače.
  • Pro zákazníky, kteří si přejí sledovat polohu svých zásilek (nejčastěji u zboží vysoké hodnoty) je zde možnost poskytnout jim přístupové údaje ke sledování polohy a pohybu vozidel a nákladu. Sledování je realizováno jednoduchou formou prostřednictvím rozhraní internetového prohlížeče včetně možnosti reálného zobrazení pomocí Google Street View.

Zabezpečení

Primární – mechanické vysoké kvality

Návěsy jsou zabezpečeny proti vniknutí do nákladového prostoru speciálními "španělskými" zámky různých typů podle druhu vrat, které se umisťují na tyčích dveří. V současné době naše návěsy vybavujeme dalšími zámky nizozemského výrobce SBS, mechanické zabezpečení tak bude provedeno dvojicí vysoce odolných zajišťovacích zámků.

Sekundární – elektronické

Zabezpečení vozidel mechanické je doplněno elektronickým sledováním, v rámci kterého je monitorován pohyb vozidla. V případě neoprávněného vniknutí do nákladového prostoru systém alarmuje dispečink, což je umožněno čidly na dveřích návěsu. Zabezpečení uvedená výše jsou důležitá zejména pro přepravu zboží vysoké hodnoty jako je například elektronika, léky a podobně. Další případné prvky zabezpečení vozidla či průběhu přepravy lze samozřejmě na přání zákazníka realizovat dle jeho představ.

IMAGE:

Pojištění - Pojistné smlouvy

  • Firma BRETH TRANS s.r.o. má uzavřeny pojistné smlouvy s významnými pojišťovacími ústavy v ČR, a to zejména s Českou pojišťovnou a.s. a ČSOB pojišťovnou a.s. Tím jsou zajištěna veškerá rizika spojená s činnostmi společnosti. V oblasti pojištění přepravovaného nákladu dle Úmluvy CMR máme standardně sjednán limit pojistného plnění ve výši 10 000 000,-Kč.
  • U zásilek velmi vysoké hodnoty, které vyžadují speciální pojištění nad limit stanovený Úmluvou CMR zařizujeme individuální pojištění zásilek.
  • Samozřejmostí jsou také další pojistné smlouvy jako havarijní pojištění kompletní flotily, dále odpovědnosti zaměstnanců či pojištění léčebných výloh řidičů v zahraničí.

Spolupracujeme