Schovat formulář

Nezávazná poptávka

Vyplňte prosím vaše kontaktní údaje.
Políčka, která jsou označená * jsou povinná! Ozveme se vám co nejdříve zpět.

* Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle Ochrany soukromí

BRETH TRANS s.r.o.

Služby profesionálního autodopravce BRETH TRANS s.r.o.
V současné době se jedná o přepravy zásilek vysoké hodnoty, přepravu elektroniky, průmyslových výrobku se speciálním režimem a přepravy léků. O přepravu potravin v teplotním režimu -20oC až + 25oC, zejména pak masa a zeleniny. O dodržování správného postupu přeprav z hlediska bezpečnosti a dodržování hygienických standardů v případě potravin se stará náš tým pravidelně školených a vzdělávaných řidičů s dlouhodobou praxí.

Zajišťujeme převozy výměnných nástaveb (BDF) pro zásilkové služby.


Certifikace profesionálního autodopravce BRETH TRANS s.r.o.

Jako důkaz o kvalitě a růstu firmy, jak po stránce profesionality poskytovaných služeb, tak po stránce vybavení byl společnosti v roce 2004 udělen Certifikát ISO 9001:2000 a Certifikát IRU Academy.


Sledování zásilky profesionálního autodopravce BRETH TRANS s.r.o.

Všechna vozidla jsou vybavena satelitním sledovacím a komunikačním zařízením ECHOTRACK, prostřednictvím kterého je možné vozidla online sledovat a tím je zajištěna nepřetržitá kontrola nad vozidlem, řidičem a nákladem. Podává podrobné informace o pozici, rychlosti, činnostech vozidla a řidiče. Zařízení indikuje velké množství ukazatelů jako například teplotu v nákladovém prostoru nebo otevření/zavření dveří návěsu. Také zprostředkovává komunikaci skrze terminál umístěný v kabině tahače.

Naše služby

Vozový park

Soupravy tvoří tahače Volvo FH13 a mrazírenské návěsy značky Lamberet vybavené chladícími jednotkami Thermo King a Carrier.

Služby

V současné době se jedná o přepravy zásilek vysoké hodnoty, přepravu elektroniky, průmyslových výrobků se speciálním režimem a přepravy léků.

Kontakt

Adresa: Jeremiášova 947 / 16 155 00 Praha - Stodůlky Volejte: (+420) 296 376 393 Faxujte: (+420) 296 376 394 Pište e-mail: info@brethtrans.cz

Spolupracujeme